Желев след хикса срещу Секирово: Мачът беше на ниво „Б“ Окръжна, съдията изпусна мача

ФК Саяна Хасково не успя да победи Секирово (Раковски) като гост и двата тима завършиха 2:2 в мач от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Двубоят започна перфектно за гостите, които откриха от дузпа чрез Веселин Марчев. Четвърт час по-късно Марчев удвои преднината на хасковския тим. Футболистите на Секирово обаче не се предадоха и стигнаха до равенство след два гола на Илиян Йорданов.

„Загубихме трите точки от спечелен мач. Футболът остана на заден план. Там се играе много трудно. Още след дузпата за нас в третата минута, публиката и футболистите на Секирово грабнаха съдията и не го оставиха до края на срещата. Мачът беше на ниво „Б“ Окръжна група. Доста грозно поведение“, заяви старши треньорът на ФК Саяна Хасково Живко Желев пред клубния сайт.

„Съдията се уплаши и започна да свирши „100:0″ в тяхна полза. Ние сме си виновни, че не затворихме мача с 4:0 на полувремето и всичко свършваше. За мен съдията не успя да удържи мача и всичко рухна“.

ФК Саяна играе срещу Спартак Пловдив в този четвъртък в пореден кръг от Югоизточната Трета лига. Саяна е 6-ти с 21 точки, докато Спартак Пловдив идва след гръмка победа над ФК Ямбол с 3:0 и се намира на 3-то с 32 т.